cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

головна
міські оголошення  
робота  
форум 
  візитівка міста
  історія
  символіка міста
  мер міста
  фотогалерея

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт
  сучасний стан економіки міста
  міський бюджет
  підприємства та бізнес
  комунальні підприємства
  інформація для бізнесу
  міський центр зайнятості
  мас-медіа
  громадські організації
  сервіс та відпочинок
  міські новини

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

:. Офіційні новини .:
 01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? «Септуагинта - это самый древний перевод с староеврейского на старогреческий. Это язык, который имел согласные и не имел гласных 
 »»»

 23.11.2015
Подрыв ЛЭП на границе с Крымом угрожает работе Южно-Украинской АЭС
 Падение ночью в Херсонской области опор линий электропередач, снабжающих, в том числе Крым, привело к аварийному отключению украинских атомных станций
 »»»

 16.11.2015
Суд признал недействительной закупку информуслуг Южно-Украинской АЭС на 31 миллион бюджетных средств
 По иску прокуратуры города Южноукраинска суд признал недействительными результаты торгов обособленного подразделения государственного предприятия «Южно-Украинская атомная электростанция» государственного предприятия «Национальная атомная энергогенерирующая компания «Энергоатом» по закупке услуг в сфере информационных технологий на сумму более 31 миллиона гривен
 »»»

 11.11.2015
На виборах мера в Южноукраїнську впевнено переміг Пароконний
Віктор Пароконний виграв вибори на посаду голови міської ради Южноукраїнська Миколаївської області. Відповідне рішення 30 жовтня прийняла міська виборча комісія
 »»»

 10.11.2015
Южноукраїнськ:Обов’язки працівника щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та права на охорону праці під час роботи
Найголовнішим обов’язком працівника є неухильне дотримання вимог законодавчих та нормативних актів з охорони праці за своїм фахом, що є запорукою предметної діяльності без травм і аварій та будь-якого ушкодження здоров’я
 »»»

Всі новини »»»

Телефонний довідник міської ради

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Офіційні новини   
Юридична служба ВП «Южно-Українська АЕС» готується до нових судових баталій
03.07.2009

Про прийдешній черговий виток судових розглядів стало відомо на початку червня, коли колегія суддів Вищого адміністративного суду України частково задовольнила позовну вимогу активних членів екологічною благодійної організації «Екологія-право-людина» Антоніни Галкіної та Олександра Малицького. 

Вже декілька років вони судяться з Миколаївською обласною радою та НАЕК «Енергоатом» у особі ВП ЮУ АЕС. Предмет суперечки – 27,7 га території регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя», які рішенням облради від 6 липня 2006 року передані під розміщення «хвостової» частини Олександрівського водосховища, що й зробило можливим пуск першої черги Ташлицької ГАЕС. 

А.Галкіна та О.Малицький, не згодні з рішенням депутатів, звернулися до Центрального районного суду м. Миколаєва, який в січні 2007 року розсудив суперечку на їхню користь. 

Миколаївська обласна рада та НАЕК «Енергоатом», у свою чергу, оскаржили прийняте судове рішення в Одеському апеляційному адміністративному суді, який скасував рішення суду першої інстанції, а в задоволенні позовних вимог О.Малицького та А.Галкіної відмовив. 

Після цього пані Галкіна та пан Малицький звернулися за підтримкою в колегію суддів Вищого адміністративного суду України. У позовній заяві вони просили відмінити рішення апеляційного адмінсуду та залишити в силі рішення Центрального районного суду Миколаєва. Колегія задовольнила їх вимоги частково – рішення Одеського суду скасоване, проте справу відправлено на новий розгляд.
Таким чином, інформація про судову відміну рішення Миколаївської облради, обнародувана в ЗМІ (газета «Голос України» від 19 червня 2009 р., стаття «Замах на заповідні гектари»), не відповідає дійсності.

Починаючи з 2006 року, фахівці юридичного відділу ВП «Южно-Українська АЕС» не раз доводили законність будівництва Ташлицької ГАЕС, нижнім водоймищем якої є Олександрівське водосховище, у судах всіх інстанцій, що існують в Україні. У підрозділі накопичилося більше двох десятків томів претензійно-позовних матеріалів, що стосуються добудови третьої складової Южно-Українського енергетичного комплексу, - Ташлицької гідроакумулюючої електростанції. 

За інформацією начальника юридичного відділу АЕС Олександра Смірнова, «за всі роки судових тяжб з екологами щодо законності будівництва Ташлицької ГАЕС жодного судового рішення, що набрало б чинності, проти ДП «НАЕК «Енергоатом» ще не було». 

Сьогодні юристи компанії знову готові переконувати, доводити, наводити незаперечні аргументи. Повторно розглядати позов Малицького та Галкіної буде Одеський апеляційний адміністративний суд. 

Додатково 

Олександрівське водосховище - найнижче в низці штучних водоймищ на р. Південний Буг. Його об'єм при сьогоднішньому технічному рівні 14,7 м – 58,33 млн. м3, площа – 1030 га. Водосховище використовується для вироблення електроенергії Олександрівською ГЕС і служить нижнім водоймищем для Ташлицької ГАЕС. Місце розташування та подвійне призначення – не єдині особливості Олександрівського водосховища. При роботі гідроакумулюючої станції в ньому відбувається процес інтенсивного перемішування всіх шарів води та насичення їх киснем за рахунок активної циркуляції, яка виключає застійні явища й покращує якість води. Ця ознака істотно відрізняє його від звичайних водосховищ. 

Крім того, у багатоводні роки, що характеризуються високими повенями (трапляються приблизно раз на 20 років), Олександрівське водосховище використовується в якості регулятора стоку річки, захищаючи розташовані нижче за течією в низинній місцевості населені пункти від затоплення та підтоплення на період паводку. 

У перспективі ж Олександрівське водосховище може відігравати ще й роль важливого водного акумулятора. Зафіксовано, що запаси водних ресурсів у басейні Південного Бугу невеликі, а водозабезпеченість на одного жителя, за даними Басейнового управління водними ресурсами річки, складає всього 880 м3. Тому загальновизнано, що води для забезпечення народногосподарських і побутових потреб населення недостатньо. Одним з реальних шляхів регулярного водопостачання, зокрема, на Миколаївщині, фахівці Держводгоспу України вважають підняття рівня води в Олександрівському водосховищі.

Високоманеврена Ташлицька ГАЕС призначена для покриття пікових навантажень у південно-західній частині об'єднаної енергосистеми України, а також для забезпечення надійного базисного режиму роботи Южно-Української АЕС. ТГАЕС – свого роду водний акумулятор - споживає надлишкову електроенергію в години так званих нічних провалів (насосний режим) і виробляє кіловати в періоди пікового енергоспоживання (генераторний режим). 

Її спорудження було розпочате в 1981 році. У зв'язку зі зміною підходів, проведенням додаткових екологічних експертиз, проект станції зазнав істотних змін. Сучасний його варіант пройшов усі передбачені законодавством України експертизи та затверджений урядом країни.
У квітні-травні 2007 р. за ініціативою НАЕК «Енергоатом» було проведено екологічний аудит першого пускового комплексу ТГАЕС. Група фахівців Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем оцінила діяльність об'єкту на відповідність його законодавству України. За результатами аудиту визнана ефективність і достатність природоохоронних заходів, які проводяться в ході будівництва й експлуатації Ташлицької гідроакумулюючої станції, а також системи екологічного менеджменту об'єкту. Відмічено, що спорудження Ташлицької ГАЕС здійснюється з дотриманням діючих природоохоронних законів. 

Проект ТГАЕС передбачає введення в дію 6 гідроагрегатів сумарною потужністю в генераторному режимі 906 МВт, в насосному – 1494 МВт. На даний момент у експлуатацію введено 2 агрегати (перша черга) станції. Продовжується спорудження другої черги в складі 3-го гідроагрегату.
Енергетичною стратегією України на період до 2030 року Ташлицька ГАЕС визначена об'єктом стратегічного значення, який має забезпечити підвищення надійності роботи об'єднаної енергетичної системи України. Розпорядженням Кабінету Міністрів від 27.07.2006 р. «Про затвердження плану заходів щодо реалізації енергетичної стратегії України на період до 2030 року» передбачено завершити будівництво ТГАЕС у повному проектному обсязі. 

У квітні 2009 року рішенням уряду гідроакумулюючу станцію на Південному Бузі було внесена до списку об'єктів першочергової ваги, фінансування яких здійснюється зі спеціального фонду державного бюджету. 

Будівництво Ташлицької ГАЕС є прикладом комплексного підходу до вирішення економічних, екологічних і соціальних проблем регіону. Тут вперше в Україні застосовано схему одночасного фінансування зведення промислового об'єкту та реалізації соціально-екологічних заходів у зоні його впливу. Їх виконання передбачене рішенням Миколаївської обласної ради від 16 січня 2001 р. та Постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2002 р. 

Соціальна програма охоплює 6 районів і 4 міста області. У зону її поширення включено 89 населених пунктів, де проживають 79 тис. населення. Окремо фінансуються роботи зі збереження флори та фауни регіону. У рамках програми села та міста забезпечуються питною водою, прокладаються нові та реконструюються існуючі інженерні комунікації, будуються автошляхи, покращується медичне та соціально-побутове обслуговування населення. Перелік соціальних об'єктів включено до загального проекту добудови ТГАЕС. Починаючи з 2001 року на реалізацію програми соціального розвитку регіону вже спрямовано понад 115 млн. грн. 

Інформаційний вісник ВП ЮУ АЕС №65,
2 липня 2009 р.<< повернутися   [версія для друку]
:. Міські новини .:
 18.10.2016
Южно-українські атомники передали військовим чергову партію відновленої техніки
11 жовтня, напередодні Дня захисника України, в автотранспортному господарстві (АТГ) ВП ЮУАЕС відбулися урочисті збори, присвячені передачі представникам 4 військових підрозділів 9 одиниць відновленої техніки
 »»»

 17.10.2016
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнськ
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнську пропонує оформити передплату журналу «Безпека праці на виробництві» на 2017 рік з метою поширення пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань, діяльності Фонду
 »»»

 10.10.2016
Южноукраїнськ:Николаевские десантники показали новый метод борьбы с аватарами
 В Николаеве бойцы 79-й отдельной аэромобильной бригады Вооруженных сил Украины продемонстрировали новый метод борьбы с пьянством среди военнослужащих
 »»»

 07.10.2016
Южноукраїнськ:Предприятия Николаевщины оплатили почти 25 миллионов экологического налога
С начала 2016 года органами ГФС в Николаевской области обеспечено поступление в бюджет экологического налога в сумме почти 25 миллионов гривен
 »»»

 04.10.2016
Южноукраїнськ:На Николаевщине переаттестацию не прошли 382 полицейских
В Николаевской области переаттестацию в рядах Национальной полиции прошли 1650 сотрудников правоохранительных органов из более чем 2000 тысяч человек
 »»»

Всі новини »»»
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa
www.yuzhnoukrainsk www.cityukraine