cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

головна
міські оголошення  
робота  
форум 
  візитівка міста
  історія
  символіка міста
  мер міста
  фотогалерея

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт
  сучасний стан економіки міста
  міський бюджет
  підприємства та бізнес
  комунальні підприємства
  інформація для бізнесу
  міський центр зайнятості
  мас-медіа
  громадські організації
  сервіс та відпочинок
  міські новини

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

:. Офіційні новини .:
 01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? «Септуагинта - это самый древний перевод с староеврейского на старогреческий. Это язык, который имел согласные и не имел гласных 
 »»»

 23.11.2015
Подрыв ЛЭП на границе с Крымом угрожает работе Южно-Украинской АЭС
 Падение ночью в Херсонской области опор линий электропередач, снабжающих, в том числе Крым, привело к аварийному отключению украинских атомных станций
 »»»

 16.11.2015
Суд признал недействительной закупку информуслуг Южно-Украинской АЭС на 31 миллион бюджетных средств
 По иску прокуратуры города Южноукраинска суд признал недействительными результаты торгов обособленного подразделения государственного предприятия «Южно-Украинская атомная электростанция» государственного предприятия «Национальная атомная энергогенерирующая компания «Энергоатом» по закупке услуг в сфере информационных технологий на сумму более 31 миллиона гривен
 »»»

 11.11.2015
На виборах мера в Южноукраїнську впевнено переміг Пароконний
Віктор Пароконний виграв вибори на посаду голови міської ради Южноукраїнська Миколаївської області. Відповідне рішення 30 жовтня прийняла міська виборча комісія
 »»»

 10.11.2015
Южноукраїнськ:Обов’язки працівника щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та права на охорону праці під час роботи
Найголовнішим обов’язком працівника є неухильне дотримання вимог законодавчих та нормативних актів з охорони праці за своїм фахом, що є запорукою предметної діяльності без травм і аварій та будь-якого ушкодження здоров’я
 »»»

Всі новини »»»

Телефонний довідник міської ради

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Офіційні новини   
22 грудня ДП НАЕК «Енергоатом» «Южно-Українська АЕС» відзначає своє професійне свято
21.12.2009
22 грудня колектив відокремленого підрозділу ДП НАЕК «Енергоатом» «Южно-Українська АЕС» разом з багатотисячною армією енергетиків відзначає своє професійне свято. На підприємстві немає другорядної роботи. Від внеску кожного з 7 тисяч працівників енергокомплексу залежить кінцевий результат – тепло та світло в наших будинках, робота заводів і фабрик, енергетична незалежність держави.

Як зустрічають атомники День енергетика? З яким річним багажем підійшли до свого головного свята? – Відповісти на ці запитання допоможе перелік фактів і подій з життя колективу. 
ОТЖЕ, РІК 2009-ий...
ДОВЕЛИ ВІДПОВІДНІСТЬ СВІТОВИМ СТАНДАРТАМ

2009 рік для ВП «Южно-Українська АЕС» пройшов під знаком МАГАТЕ. На підприємстві працювало 7 місій Міжнародного агентства з атомної енергії. 

Експерти найвпливовішого в світі контролюючого органу в області атомної енергетики оцінили проектну безпеку трьох атомних блоків-мільйонників, визнавши її відповідність усім світовим вимогам.
 
Вперше в Україні фахівці МАГАТЕ проінспектували процес поводження з радіоактивними відходами та програму зняття енергоблоків з експлуатації. 

Місія також завершилася з позитивним результатом – діяльність ВП ЮУ АЕС у даних напрямках визнана такою, що відповідає визначеним у світі нормам. 


Ретельній перевірці було піддано й експлуатаційну безпеку южно-українських блоків.

На третьому «мільйоннику» експерти МАГАТЕ працювали повторно (постмісія – обов'язкова процедура, що застосовується для перевірки виконання виданих рекомендацій). 

Відповідно до висновків експертів, випадків недостатнього прогресу із запропонованих у ході початкової місії (2006 р.) рекомендацій та пропозицій не відмічено – вони або виконані в повному об'ємі, або знаходяться у стадії реалізації.


На першому та другому «мільйонниках» місія МАГАТЕ з експлуатаційної безпеки працювала вперше.

За її результатами не було зафіксовано жодної обов'язкової для виконання рекомендації. 9 внесених пропозицій, згідно зі встановленими правилами, можуть бути реалізовані на розсуд адміністрації підприємства.
 

Атомники вже сьогодні запевняють, що візьмуть до уваги всі поради провідних світових фахівців. У ході місії експерти виявили також дві позитивні практики, які будуть рекомендовані для впровадження на інших АЕС світу.
 
 РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ - ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ 

Набув чинності практичний етап реалізації великого міжнародного проекту реконструкції системи підготовки води для потреб Южно-Української АЕС. Розпочато монтаж нового сучасного устаткування хімводоочистки, яке повністю змінить існуючу технологію підготовки води для власних потреб АЕС, значно поліпшить її якість і виведе підприємство на рівень кращих зарубіжних зразків. 

Впровадження прогресивної технології дозволить підвищити рівень безпечної експлуатації енергоблоків, знизити утворення радіоактивних відходів і зменшити вплив на навколишнє середовище.
 
Протягом року у ВП ЮУ АЕС велась планомірна робота з удосконалення системи радіаційного контролю. На атомній станції створюється автоматизована система контролю радіаційної обстановки – АСКРО, яка на сьогоднішній день є найоптимальнішою схемою збору, обробки та зберігання інформації про стан навколишнього середовища. АСКРО дозволяє отримувати дані в режимі реального часу. Її програмне забезпечення дає можливість не лише аналізувати поточну радіаційну обстановку, а й прогнозувати її з урахуванням метеорологічних параметрів. На сьогодні вже змонтовано та введено в дослідну експлуатацію 3 центральні, 13 периферійних і 2 метеорологічні пости контролю.
 
ПРАЦЮВАЛИ НА ПРОДОВЖЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

На енергоблоці №1 ЮУ АЕС виконано ресурсне обстеження корпусу реактора, внутрішньокорпусних пристроїв і опорних конструкцій. Таким чином, реалізована одна з головних робіт у процесі підготовки до продовження експлуатації блоку. Реакторна установка - головний елемент для атомної станції. До оцінки її стану пред'являються дуже жорсткі вимоги. 

Тому від результатів повномасштабного контролю корпусу реактора залежатиме можливість роботи енергоблоку в надпроектний термін. Всього деталізований план-графік підготовки першого южно-українського блоку до продовження експлуатації включає 250 пунктів. На кінець 2009 року виконано більше половини з них.
 
ЩЕ ОДИН КРОК ДО ДИВЕРСИФІКАЦІЇ ПАЛИВА 

На Южно-Українську АЕС надійшли 42 паливні касети фірми «Westinghouse» (США). Таким чином, розпочався другий етап українсько-американської угоди щодо впровадження проекту кваліфікації ядерного палива для АЕС України. На даному етапі виконано вхідний контроль прибулих паливних збірок. 

У активну зону реактора 3-го енергоблоку вони будуть завантажені в ході ремонтної кампанії в січні 2010 року. Перші 6 дослідних тепловиділяючих збірок виробництва «Westinghouse» відпрацювали на блоці №3 протягом 4 паливних кампаній. За весь період експлуатації зауважень до них не зафіксовано.
 
БУДІВНИЦТВО ГАЕС ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Рішенням уряду Ташлицьку гідроакумулюючу станцію на Південному Бузі внесено до переліку об'єктів першочергового значення, фінансування яких здійснюється зі спеціального фонду державного бюджету. На заводах-виробниках замовлено основне устаткування для гідроагрегату №3. 

Будівельники впевнені, що при достатньому рівні фінансування його буде введено в дію у встановлені терміни. 
АТОМНИКИ – ЗАХИСНИКИ ПРИРОДИ

ВП «Южно-Українська АЕС» прийнято колективним членом Обласної спілки охорони природи. Цій події передували громадські слухання «Екологія і Южно-Український енергокомплекс», які пройшли в Миколаєві. 

Фахівці енергокомплексу надали їх учасникам докладну інформацію про екологічну та радіаційну обстановку на ЮУ АЕС, Олександрівській ГЕС і Ташлицькій ГАЕС, результати багаторічного моніторингу навколишнього середовища в зоні спостереження навколо атомної станції, перспективи розвитку ВП ЮУ АЕС. 
 
Завершує черговий трудовий рік колектив Южно-Українського енергокомплексу з відчуттям задоволення за свою працю – річний план атомники готуються виконати до 28 грудня. Кожен 10-й кіловат електроенергії в Україні вироблений, завдяки їх роботі.

Надихає енергетиків і той факт, що вже з 1 січня 2010 року набуде чинності новий Закон України, що упорядковує питання соціально-економічної компенсації ризику населенню, яке проживає в Миколаївській області та на територіях зони спостереження Южно-Української атомної станції. Завдяки внесеним змінам до Законів України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», «Про електроенергетику», затвердженим народними депутатами в листопаді поточного року, визначено порядок і конкретні механізми надання цієї компенсації. 

Відповідно до прийнятих законодавчих норм, при будівництві нових енергоблоків АЕС частина освоюваних коштів буде спрямовуватися на спорудження об'єктів соціального призначення.
Що стосується вже діючих ядерних установок, то з 1 січня 2010 року 1% від оплати за реалізовану продукцію Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», що об'єднує всі атомні станції Україні, направлятиме на створення та підтримку спеціальної соціальної інфраструктури. Кошти перераховуватимуться до спеціального фонду державного бюджету, з якого будуть проводитися виплати соціально-економічної компенсації ризику у вигляді субвенцій. Визначено чіткі пропорції розподілу коштів, що надходитимуть: 30% - до обласного бюджету, 55% - до бюджетів територіальних громад, що проживають у зоні спостереження Южно-Української АЕС (райони, міста обласного підпорядкування) і 15 % - до бюджету міста-супутника АЕС.

Відтепер законодавчо закріплено і тариф на електроенергію для населення, що проживає в 30-кілометровій зоні атомної електростанції, у розмірі 70% від тарифу, що діє для відповідної групи.

Таким чином, южно-українські енергетики сподіваються, що зможуть не тільки вносити свій гідний внесок у енергобезпеку країни, але й допомогти своїм землякам, сприяючи соціальному розвитку прилеглих територій.
 

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ
Галина Медвінська (05136)2-86-69
g_medvinskaya@sunpp.atom.gov.ua  


<< повернутися   [версія для друку]
:. Міські новини .:
 18.10.2016
Южно-українські атомники передали військовим чергову партію відновленої техніки
11 жовтня, напередодні Дня захисника України, в автотранспортному господарстві (АТГ) ВП ЮУАЕС відбулися урочисті збори, присвячені передачі представникам 4 військових підрозділів 9 одиниць відновленої техніки
 »»»

 17.10.2016
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнськ
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнську пропонує оформити передплату журналу «Безпека праці на виробництві» на 2017 рік з метою поширення пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань, діяльності Фонду
 »»»

 10.10.2016
Южноукраїнськ:Николаевские десантники показали новый метод борьбы с аватарами
 В Николаеве бойцы 79-й отдельной аэромобильной бригады Вооруженных сил Украины продемонстрировали новый метод борьбы с пьянством среди военнослужащих
 »»»

 07.10.2016
Южноукраїнськ:Предприятия Николаевщины оплатили почти 25 миллионов экологического налога
С начала 2016 года органами ГФС в Николаевской области обеспечено поступление в бюджет экологического налога в сумме почти 25 миллионов гривен
 »»»

 04.10.2016
Южноукраїнськ:На Николаевщине переаттестацию не прошли 382 полицейских
В Николаевской области переаттестацию в рядах Национальной полиции прошли 1650 сотрудников правоохранительных органов из более чем 2000 тысяч человек
 »»»

Всі новини »»»
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa
www.yuzhnoukrainsk www.cityukraine