cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

головна
міські оголошення  
робота  
форум 
  візитівка міста
  історія
  символіка міста
  мер міста
  фотогалерея

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт
  сучасний стан економіки міста
  міський бюджет
  підприємства та бізнес
  комунальні підприємства
  інформація для бізнесу
  міський центр зайнятості
  мас-медіа
  громадські організації
  сервіс та відпочинок
  міські новини

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

:. Офіційні новини .:
 01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? «Септуагинта - это самый древний перевод с староеврейского на старогреческий. Это язык, который имел согласные и не имел гласных 
 »»»

 23.11.2015
Подрыв ЛЭП на границе с Крымом угрожает работе Южно-Украинской АЭС
 Падение ночью в Херсонской области опор линий электропередач, снабжающих, в том числе Крым, привело к аварийному отключению украинских атомных станций
 »»»

 16.11.2015
Суд признал недействительной закупку информуслуг Южно-Украинской АЭС на 31 миллион бюджетных средств
 По иску прокуратуры города Южноукраинска суд признал недействительными результаты торгов обособленного подразделения государственного предприятия «Южно-Украинская атомная электростанция» государственного предприятия «Национальная атомная энергогенерирующая компания «Энергоатом» по закупке услуг в сфере информационных технологий на сумму более 31 миллиона гривен
 »»»

 11.11.2015
На виборах мера в Южноукраїнську впевнено переміг Пароконний
Віктор Пароконний виграв вибори на посаду голови міської ради Южноукраїнська Миколаївської області. Відповідне рішення 30 жовтня прийняла міська виборча комісія
 »»»

 10.11.2015
Южноукраїнськ:Обов’язки працівника щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та права на охорону праці під час роботи
Найголовнішим обов’язком працівника є неухильне дотримання вимог законодавчих та нормативних актів з охорони праці за своїм фахом, що є запорукою предметної діяльності без травм і аварій та будь-якого ушкодження здоров’я
 »»»

Всі новини »»»

Телефонний довідник міської ради

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Міські новини   
Інформація про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради за 2012 рік
22.01.2013

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради виконує делеговані повноваження згідно з п.п. 4 п. б ч. 1 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Завданням адміністративної комісії є розгляд справ про адміністративні правопорушення, віднесених законом до її компетенції (ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення), виховання громадян у дусі неухильного додержання законів, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, як самими правопорушниками, так і іншими особами.

Склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради затверджений рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 01.08.2012 № 278 (із врахуванням внесених змін рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 03.10.2012 № 352) та працює у складі 9 осіб.

Виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради прийнято рішення від 19.09.2012 № 331, яким уповноважено посадових осіб щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення.

За 2012 рік адміністративною комісією отримано 198 протоколів про адміністративні правопорушення.

Повернуто виконавцеві через неправильне оформлення – 26 протоколів.

За отриманими матеріалами проведено 25 засідань комісії, на яких розглянута 171 справа про адміністративні правопорушення та прийнято 171 постанову, у тому числі про накладення адміністративного стягнення та закриття справи про адміністративне правопорушення, по статтям:

ст.150 КУпАП „Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями” – 101 справу по яким накладено адміністративне стягнення у вигляді:

- попередження – 18 справ;

- штрафу – 82 справи на суму 2601,00 грн.: з них сплачено 1785,00 грн.;

- закрито – 1 справу.

ст.152 КупАП „Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів” – 20 справ, по яким накладено адміністративне стягнення у вигляді:

- штрафу – 17 справ на суму 9911,00 грн.: з них сплачено 2550,00 грн.;

- закрито – 3 справи.

Ч. 1 ст.154 КупАП „Порушення правил тримання собак і котів” – 6 справ, по яким накладено адміністративне стягнення у вигляді:

ст.155 КупАП „Порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю” – 5 справ, по яким накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 306,00 грн.: з них сплачено 68,00 грн..

ч. 2 ст.156 КупАП „Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами” – 5 справ, по яким накладено адміністративне стягнення у вигляді:

- штрафу – 4 справ на суму 2040,00 грн.: з них сплачено 510,00 грн.;

- закрито – 1 справу.

ст.159 КУпАП „Порушення правил торгівлі на ринках” – 7 справ, по яким накладено адміністративне стягнення у вигляді:

- попередження – 1 справа;

- штрафу – 6 справ на суму 238,00 грн.: з них сплачено 136,00 грн.

ст.179 КупАП „Розпивання спиртних напоїв на виробництві” – 2 справи, по яким накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 136,00 грн..

ст.180 КупАП „Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння ” – 7 справ, по яким накладено адміністративне стягнення у вигляді:

- штрафу – 6 справ на суму 714,00 грн.: з них сплачено 306,00 грн.;

- закрито – 1 справу.

ст.181-1 КупАП „Заняття проституцією” – 7 справ, по яким накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 1343,00 грн..

ст. 182 КупАП „Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях” – 7 справ, по яким накладено адміністративне стягнення у вигляді:

- попередження – 1 справи;

- штрафу – 6 справ на суму 510,00 грн.: з них сплачено 425,00 грн..

ст. 183 КупАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» - 2 справи, по яким накладено адміністративне стягнення у вигляді

- штрафу - 1 справа на суму 119,00 грн.;

- закрито – 1 справу.

ст. 2121 КупАП «Несвоєчасна реєстрація народження дитини» - 2 справи, по якій накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 34,00 грн., з них сплачено 34 грн..

Всього накладено адміністративних стягнень у вигляді:

- попередження – 20 справ;

- штрафу – 143 справи (на суму 18173,00 грн.: з них сплачено 5865,00 грн.);

- закрито – 8 справ.

Порядок надходження та розгляду протоколів додається на 1 аркуші.

У разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:

подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу та зазначеного у постанові про стягнення штрафу;

витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат на облік правопорушень визначається Кабінетом Міністрів України.

Найбільшу кількість склали справи про порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями (ст. 150 КУпАП) – 101 справа.

Одним з напрямків в роботі адміністративної комісії було проведення систематичної роз’яснювальної і виховної роботи серед населення щодо дотримання правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями. На сайті виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради 30.11.2012 розміщено статтю «Благоустрій міста – головне завдання влади» за підписом голови адміністративної комісії.

На сайті міста Южноукраїнська постійно розміщуються результати проведення засідань адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради.

Пропозиції та рекомендації адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради надсилаються до суб’єктів господарювання та інших юридичних осіб.

25.06.2012 проведено міську спільну нараду-круглий стіл щодо примусового виконавчого провадження та дій осіб, які уповноваженні складати протоколи про адміністративні правопорушення з питань дотримання вимог КУпАП при складанні протоколів про адміністративні правопорушення.

Постійно надається консультативна допомога особам уповноваженим на складання протоколів щодо правильності складання протоколів про адміністративну відповідальність та тлумачення норм Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Деякі постанови про накладення адміністративних стягнень в порядку ст. 288 КУпАП були оскарженні до Южноукраїнського міського суду Миколаївської області.

Ухвалою Южноукраїнського міського суду Миколаївської області від 16 грудня 2011 року по справі № 2а-1524/2011/1424 - адміністративний позов Воронцова Миколи Івановича до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради Миколаївської області про визнання незаконною та скасуванню постанови про накладення адміністративного стягнення від 15.11.11 № 265 з накладенням на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу, у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень, по ст. 152 КУпАП за порушення правил благоустрою території міста Южноукраїнська - залишено без розгляду. 09.08.2012 Одеським апеляційним адміністративним судом відмовлено у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Воронцову Миколі Івановичу.

Постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради від 04.10.2011 № 227 про притягнення гр. Волкова Олега Михайловича до адміністративної відповідальності з накладенням на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1360 (одна тисяча триста шістдесят) гривень по ст. 152 КУпАП за порушення правил благоустрою території міста Южноукраїнська оскаржено до Южноукраїнського міського суду. Ухвалою Южноукраїнського міського суду від 25.01.2012 справу закрито та прийнято відмову Волкова Олега Михайловича від позову.

Постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради від 27.12.2011 № 302 про притягнення гр. Петриченко Оксани Миколаївни до адміністративної відповідальності з накладенням на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень по ст. 152 КУпАП за порушення правил благоустрою території міста Южноукраїнська оскаржено до Южноукраїнського міського суду. Постановою Южноукраїнського міського суду від 07.02.2012 адміністративний позов задоволено.

Постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради від 21.02.2012 № 44 про притягнення гр. Кіфоренко Тетяни Юріївни до адміністративної відповідальності з накладенням на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень по ст. 152 КУпАП за порушення правил благоустрою території міста Южноукраїнська оскаржено до Южноукраїнського міського суду. Постановою Южноукраїнського міського суду від 03.04.2012 адміністративний позов задоволено.

Постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради від 21.02.2012 № 45 про притягнення гр. Буйновського Ігоря Анатолійовича до адміністративної відповідальності з накладенням на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень по ст. 152 КУпАП за порушення правил благоустрою території міста Южноукраїнська оскаржено до Южноукраїнського міського суду. Постановою Южноукраїнського міського суду від 17.04.2012 позовні вимоги Буйновського Ігоря Анатолійовича до адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради про звільнення від адміністративної відповідальності – задоволено частково. Постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради від 21.02.2012 № 45 про притягнення гр. Буйновського Ігоря Анатолійовича до адміністративної за ст. 152 КУпАП та накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу розміром 850 грн. – змінено. Резолютивну частину постанови викладено в такій редакції: «Буйновського Ігоря Анатолійовича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 152 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром – 340 (триста сорок) грн.». В задоволені іншої частини вимог відмовлено.

За матеріалами  yujnoukrainsk.mk.ua

Постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради від 27.12.2011 № 295 про притягнення гр. Асаєвої Сочіди Анварівни до адміністративної відповідальності з накладенням на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу у розмірі 510 (п’ятсот десять) гривень по ч. 2 ст. 156 КУпАП за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними н6апоями і тютюновими виробами оскаржено до Южноукраїнського міського суду. Ухвалою Южноукраїнського міського суду від 22.02.2012 позовну заяву залишено без розгляду (пропущено строк звернення до суду). 09.08.2012 Одеським апеляційним адміністративним судом ухвалено апеляційну скаргу Асаєвої Сочиди Анварівни залишити без задоволення.

Постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради від 10.01.2012 № 5 про притягнення гр. Монько Олега Євгеновича до адміністративної відповідальності з накладенням на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 (п’ятдесят одна) гривна по ст. 150 КУпАП за порушення правил користування житлових будинками і жилими приміщеннями оскаржено до Южноукраїнського міського суду. Постановою Южноукраїнського міського суду від 22.05.2012 в позовних вимогах Монько Олега Євгеновича до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення – відмовлено.

Постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради від 17.04.2012 № 79 про притягнення гр. Горбенко Альони Анатоліївни до адміністративної відповідальності з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу у розмірі 510 (п’ятсот десять) гривень по ч. 2 ст. 156 КУпАП за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними н6апоями і тютюновими виробами оскаржено до Южноукраїнського міського суду. Постановою Южноукраїнського міського суду від 26.07.2012 в позові Горбенко Альоні Анатоліївні до адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради про визнання дій суб’єкта владних повноважень незаконними і зобов’язання вчинити певні дії у задоволені позову відмовлено.

Отже, з огляду на вищевказане, адміністративна комісія при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради протягом 2012 року чітко виконувала основні покладенні завдання, дотримувалась вимог та завдань законодавства, розгляд справ та прийняття рішень по них здійснювався із дотриманням законності згідно вимог нормативно-правових документів.<< повернутися   [версія для друку]
:. Міські новини .:
 18.10.2016
Южно-українські атомники передали військовим чергову партію відновленої техніки
11 жовтня, напередодні Дня захисника України, в автотранспортному господарстві (АТГ) ВП ЮУАЕС відбулися урочисті збори, присвячені передачі представникам 4 військових підрозділів 9 одиниць відновленої техніки
 »»»

 17.10.2016
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнськ
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнську пропонує оформити передплату журналу «Безпека праці на виробництві» на 2017 рік з метою поширення пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань, діяльності Фонду
 »»»

 10.10.2016
Южноукраїнськ:Николаевские десантники показали новый метод борьбы с аватарами
 В Николаеве бойцы 79-й отдельной аэромобильной бригады Вооруженных сил Украины продемонстрировали новый метод борьбы с пьянством среди военнослужащих
 »»»

 07.10.2016
Южноукраїнськ:Предприятия Николаевщины оплатили почти 25 миллионов экологического налога
С начала 2016 года органами ГФС в Николаевской области обеспечено поступление в бюджет экологического налога в сумме почти 25 миллионов гривен
 »»»

 04.10.2016
Южноукраїнськ:На Николаевщине переаттестацию не прошли 382 полицейских
В Николаевской области переаттестацию в рядах Национальной полиции прошли 1650 сотрудников правоохранительных органов из более чем 2000 тысяч человек
 »»»

Всі новини »»»
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa
www.yuzhnoukrainsk www.cityukraine