cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

головна
міські оголошення  
робота  
форум 
  візитівка міста
  історія
  символіка міста
  мер міста
  фотогалерея

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт
  сучасний стан економіки міста
  міський бюджет
  підприємства та бізнес
  комунальні підприємства
  інформація для бізнесу
  міський центр зайнятості
  мас-медіа
  громадські організації
  сервіс та відпочинок
  міські новини

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

:. Офіційні новини .:
 01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? «Септуагинта - это самый древний перевод с староеврейского на старогреческий. Это язык, который имел согласные и не имел гласных 
 »»»

 23.11.2015
Подрыв ЛЭП на границе с Крымом угрожает работе Южно-Украинской АЭС
 Падение ночью в Херсонской области опор линий электропередач, снабжающих, в том числе Крым, привело к аварийному отключению украинских атомных станций
 »»»

 16.11.2015
Суд признал недействительной закупку информуслуг Южно-Украинской АЭС на 31 миллион бюджетных средств
 По иску прокуратуры города Южноукраинска суд признал недействительными результаты торгов обособленного подразделения государственного предприятия «Южно-Украинская атомная электростанция» государственного предприятия «Национальная атомная энергогенерирующая компания «Энергоатом» по закупке услуг в сфере информационных технологий на сумму более 31 миллиона гривен
 »»»

 11.11.2015
На виборах мера в Южноукраїнську впевнено переміг Пароконний
Віктор Пароконний виграв вибори на посаду голови міської ради Южноукраїнська Миколаївської області. Відповідне рішення 30 жовтня прийняла міська виборча комісія
 »»»

 10.11.2015
Южноукраїнськ:Обов’язки працівника щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та права на охорону праці під час роботи
Найголовнішим обов’язком працівника є неухильне дотримання вимог законодавчих та нормативних актів з охорони праці за своїм фахом, що є запорукою предметної діяльності без травм і аварій та будь-якого ушкодження здоров’я
 »»»

Всі новини »»»

Телефонний довідник міської ради

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Міські новини   
Южноукраїнськ : Відбулось засідання лікарської конференції
11.04.2013

02.04.2013 згідно плану роботи СМСЧ № 2 відбулось засідання лікарської конференції.

На конференції були проаналізовані актуальні питання: реалізація Постанови кабінету міністрів України від 25.04.2012 р. № 340 «Про реалізацію пілотного проекту державного регулювання цін на лікарські препарати для лікування осіб з гіпертонічною хворобою», «Холера. Проблеми, особливості лікування»; «Лапароскопічні методи діагностики і лікування ЛОР-патології»; «Сучасні лапароскопічні методи в травматології».

Всі представлені презентації визвали живу цікавість у лікарів медсанчастини. Особливо сподобались презентації Кондратюка В.М. – лікаря-отоларинголога СМСЧ № 2 «Ендоскопічні методи в отоларингології», Савранського О.М. – лікаря-травматолога СМСЧ № 2 «Лапароскопічні методи в травматології».

Отоларингологія, як і медицина в цілому за останні десятиріччя досягла значного прогресу, це стосується як методів діагностики, так і способів лікування. Розвиток техніки дав багато додаткових інструментів, в тому числі і ендоскопічних.

В ЛОР-практиці досвід використання ендоскопічних методів в сучасному виконанні – біля 25 років. В нашій лікарні для лікування отоларингологічних пацієнтів – 3 роки.

Досить стрімко ендоскопічні технології розвиваються і в нашому лікувальному закладі.

Можливості ендоскопії в отоларингології: діагностика захворювань носа і носоглотки, огляд глотки, гортані (70° ендоскоп); огляд вуха; оперативні втручання в порожнині носу (поліпотомія, операції на перегородці носу, носових раковинах); операції на придаткових пазухах носа (етмоідектомія, сфенотомія, антростомія, мікрогайморотомія, фронтотомія).
 

 

В даний час в СМСЧ № 2 м. Южноукраїнська з'явилися нові сучасні можливості діагностики та лікування захворювань і ушкоджень колінного суглоба, у тому числі з використанням ендоскопічної техніки.

Артроскопія («артро» - суглоб, «скопія» - дивлюся) в даний час в світі є обов'язковою процедурою, яку використовують у всіх провідних клініках. Її використання дозволяє досягати найбільшої якості лікування захворювань колінного суглоба. Метод дозволяє майже безкровно, просто через прокол «товстою голкою», ввести оптичну відеосистему всередину суглоба і повністю його оглянути.

При цьому можна поставити точний діагноз, побачити пошкодження менісків і зв'язок колінного суглоба, знайти причину болю, що часто важко встановити при звичайних дослідженнях. Які лікувальні можливості артроскопії? На сьогоднішній день це найбільша малотравматична операція в травматології та ортопедії, яка не поступається за своїми лікувальними можливостями відкритим оперативним втручанням, а в багатьох випадках значно їх перевершує. Крім цього важливим фактом є відсутність звичайних післяопераційних рубців, які часто сильно кидаються в очі. Особливо приємно те, що артроскопія дає можливість при більшості операцій в максимально короткі терміни 3-5 днів повністю реабілітувати пацієнта.

Показання до артроскопії колінного суглоба: пошкодження меніска; шов меніска; пошкодження зв'язок колінного суглоба; запальні захворювання синовіальної оболонки; звичний вивих і дисплазія наколінника; ревматоїдний артрит; пошкодження і захворювання суглобового хряща; асептичний некроз виростків стегнової кістки; пошкодження та захворювання жирового тіла - хронічна гіперплазія жирового тіла (хвороба Нойа); деформуючий артроз колінного суглоба; неясна клініка при пошкодженні або захворюванні суглоба, яка не може в достатній мірі бути уточнена за допомогою клінічних та рентгенологічних методів дослідження; неясні скарги після раніше виконаних оперативних втручань.

За допомогою артроскопічної техніки виконують біопсію, видалення менісків, шов менісків, видалення хондроматозних і кістковохрящових тіл, рефіксацію великих фрагментів хряща, артропластику і артроліз, міофасціотеноліз, сіновектомію, стабілізацію надколінника, а також відновлення пошкоджених зв'язок колінного суглоба.

Звичайно після проведення артроскопії значно зменшується або зникає біль, набряки, зникає рідина в суглобі, збільшується амплітуда рухів, відновлюється функціональна активність м'язів і опірність кінцівки. Позитивні зрушення відзначені у пацієнтів із застарілими і хронічними пошкодженнями суглобового хряща, хронічним посттравматичним сіновііта, деформуючим артрозом, ревматоїдному артриту. Поліпшення загального стану хворих і функції суглоба після артроскопії служить початком ремісії захворювання на багато місяців.

Дані операції дозволяють допомогти хворим з артрозами колінних суглобів (у народі це називають відкладенням солей), на ранніх стадіях малотравматична операція дає можливість зупинити процес, а при яскраво вираженій клінічній картині захворювання (біль, деформація суглобів та інше) у багатьох випадках є можливість досягти лікувального ефекту на тривалий період. Тобто ліквідувати біль на один-півтора року.

Нові інструменти в даний час дозволяють нам виконувати пластику хрестоподібних зв'язок колінного суглоба з використанням артроскопа.

Артроскопічне лікування дає можливість пацієнту швидко відновити працездатність за рахунок скорочення терміну лікування, крім того ці операції вимагають мінімальних витрат на лікарські препарати. Так після артроскопічного видалення меніска пацієнт ходить без милиць до кінця першої доби після операції. Тоді, як після звичайного, відкритого видалення меніска пацієнт ходить на милицях 3-4 тижні. Загальні терміни реабілітації після артроскопічних операцій в 2-3 рази коротші, ніж при відкритих операціях, що особливо наочно видно на прикладі спортсменів, у яких термін відновного періоду скорочується на 1,5-2 місяці.

У хірургічному відділенні СМСЧ № 2 м. Южноукраїнська шляхом придбання відповідного інструментарію та перепрофілювання наявного з'явилася можливість проведення артроскопічних операцій на сучасному рівні. Лікар-травматолог пройшов курси підготовки по проведенню артроскопічних операцій в профільних клініках міста Харкова, Херсона, Києва. Вже проведені операції показали безсумнівну перевагу артроскопії, як малоінвазивної операції, над традиційною артротомією з її великими розрізами. Того ж або наступного дня після операції пацієнт може навантажувати прооперовану ногу, а терміни відновлення значно коротші.

Звертаючись до поліклініки до травматолога, кожен пацієнт із проблемами суглобів, має можливість обстежуватися, а при необхідності пройти артроскопічну діагностику та лікування в умовах стаціонару.

Спеціалісти СМСЧ № 2 щиро подякували виступаючим за надану практичну допомогу, на всі свої запитання отримали вичерпні відповіді.

За консультаціями можна звертатись за телефонами:

Кондратюк Володимир Миколайович, лікар-отоларинголог СМСЧ № 2 - 4-62-63;

Савранський Олександр Михайлович, лікар-травматолог СМСЧ № 2 - 066-302-97-70, 4-62-46
 

 

Міська рада Южноукраїнська<< повернутися   [версія для друку]
:. Міські новини .:
 18.10.2016
Южно-українські атомники передали військовим чергову партію відновленої техніки
11 жовтня, напередодні Дня захисника України, в автотранспортному господарстві (АТГ) ВП ЮУАЕС відбулися урочисті збори, присвячені передачі представникам 4 військових підрозділів 9 одиниць відновленої техніки
 »»»

 17.10.2016
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнськ
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнську пропонує оформити передплату журналу «Безпека праці на виробництві» на 2017 рік з метою поширення пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань, діяльності Фонду
 »»»

 10.10.2016
Южноукраїнськ:Николаевские десантники показали новый метод борьбы с аватарами
 В Николаеве бойцы 79-й отдельной аэромобильной бригады Вооруженных сил Украины продемонстрировали новый метод борьбы с пьянством среди военнослужащих
 »»»

 07.10.2016
Южноукраїнськ:Предприятия Николаевщины оплатили почти 25 миллионов экологического налога
С начала 2016 года органами ГФС в Николаевской области обеспечено поступление в бюджет экологического налога в сумме почти 25 миллионов гривен
 »»»

 04.10.2016
Южноукраїнськ:На Николаевщине переаттестацию не прошли 382 полицейских
В Николаевской области переаттестацию в рядах Национальной полиции прошли 1650 сотрудников правоохранительных органов из более чем 2000 тысяч человек
 »»»

Всі новини »»»
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa
www.yuzhnoukrainsk www.cityukraine